AGENDA

2019

11&12 januari Herbergen Live, Zeeuwse Concertzaal, Middelburg, UND NUN met VanDryver, Peter Slager (BLØF), Broeder Dieleman en Douwe Eisenga

22 januari Deurne, Close Call

23 januari Goes, Close Call

8 februari Meppel, Close Call

10 februari, Muziekcentrum Maastricht presentatie Prinses Christina Concours finale Zuid II

3 maart Muziekcentrum Oosterpoort presentatie Prinses Christina Concours finale Noord

23 maart Oude Kerk of Sint Alexanderkerk, Bennekom Kirsten Gramlich (orgel), Lotte Pen (saxofoons)

24 maart Muziekcentrum Den Bosch presentatie Prinses Christina Concours finale Zuid I

16 april, GroningenClose Call

16 mei, Rotterdam, Close Call

6 oktober, School van Frieswijk, Frieswijk, UND NUN 

Geweest:

2018

11 januari Zeeuwse Concertzaal, Middelburg VanDryver met Peter Slager (BLØF), Broeder Dieleman en Douwe Eisenga

18 januari  Muziekgebouw aan het IJAmsterdam het Gelders Orkest

19 januari Musis Sacrum, Arnhem het Gelders Orkest

21 januari Vredenburg, Utrecht het Gelders Orkest

28 januari Muziekcentrum Enschede presentatie Prinses Christina Concours finale Oost

30 januari het Posttheater, Arnhem Close Call

30 januari Willemshaven (Duitsland) het Gelders Orkest

2 februari de Amersfoortse Berg, Amersfoort Close Call

2 februari de Vereeniging, Nijmegen het Gelders Orkest

3 februari Amphion, Doetinchem het Gelders Orkest

11 maart Avans Hogeschool, Den Bosch presentatie Prinses Christina Concours finale Zuid

25 maart De Oosterpoort, Groningen presentatie Prinses Christina Concours finale Noord

11 mei Theater Bouwkunde, Deventer UND NUN

14 mei Papendrecht Close Call

4 augustus Het Tuinfeest, Theater Bouwkunde, Deventer UND NUN 

18:00 uur      Theaterzaal
19:30 uur      Theaterzaal
21:45 uur      Theaterzaal

5 augustus 10:00 Viering Deventer Boekenmarkt,Grote- of Lebuïnuskerk Deventer UND NUN

11 september Almelo Close Call

18 september Verkadefabriek, Den Bosch, Close Call

7 oktober Kunstvesper Grote- of Lebuïnuskerk, Deventer UND NUN

4 november Luxor Live, Arnhem, UND NUN

10 november Geestdrift Festival,  Pieterskerk Utrecht UND NUN

22 november Amersfoort, Close Call

23 november, Met Andere Woorden Festival, Het Burgerweeshuis, Deventer UND NUN

3,4,5 december Classical Next, Classic Express, Almere, Lotte Pen

15 december Porgy&Bess, Terneuzen, Broeder Dieleman